Good or bad day?Who knows?

17. prosince 2009 v 21:32 | Pauline |  Diary
Do které kolonky bych tento den zařadila?Spíš do te pozitivní.Ač se to zdá jako malicherné,dneska jsem měla chuť nakopat matikáře za to jak nádherně pitomou písemku udělal.V hodině si počítáme primitivní příkladečky ,kterýh mám plný sešit ,ale na písemku dá příklady ,o který ani já sama nevím ,že jsme j někdy počítali.Poslední kapkou bylo,že druhá skupina(A) měli otázky primitivní tudíž je mají všichni správně.Nikdy jsem matiku nemilovala ane ted bych opravdu netruchlila kdyby ji z rozvrhu vypustili.Bohužel to zřejmě neplánují.Teď bych měla otevřít biolu ,španělu a alespoň zhurba zjisti o čem je řeč v IVT ,ale nemám náladu stejně když to budu dělat na poslední chvíli tak si to zapamatuju ještě lépe něž kdybych si to v klídečku pročítala.Ale dost negativity,byl to i hezký den.Z češti ny jsem dostala 2 což je v porovnání s ostatními a hlavně s mým prospěchem v češtině úspěch :D.No a určitě bych neměla zapomenout zmínit dramaťák ,který dneska víc než ušel .Ouč,asi jsem to napsala v moc pesimistickém duchu ,ale neumím psát pozitivně s náladou pod psa.Asi to je počasím,sníh je první den a už mi leze krkem.Ale Vánoce budou fajn,tím jsem si jistá.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Koki Koki | Web | 17. prosince 2009 v 22:02 | Reagovat

No, sice všechny moje názory znáš, ale tak napíšu tu, protože se mi chce :D. Takže od Taxy to bylo dost hnusné to jo, ale byly i horší křivdy, i přesto ho mám pořád ráda. Na biolu bych se asi taky měla podívat, ale chce se mi spát, takže až v postěli s baterkou. Ivt jsem jen tak projela, ale kašlu to :D. Tak zjišťuji, že se hodně rozcházíme, já mám skvělou náladu hlavně kvůli sněhu a Vánoce budou odporné, tím jsem si taky jistá :D.

2 Koki Koki | Web | 19. prosince 2009 v 16:16 | Reagovat

Děláš mnohem hezčí dessy a emociálnější asi proto, že si vybírám takové fotky, to bych spíše měla vzdát hold těm fotografům, nechápu, jak něco takového mohou vytvořit, ikdyž ve většině případů hraje svou roli grafika :).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama