Leden 2010

EW photoshootu

30. ledna 2010 v 18:53 | Sue Pauline |  Twilight saga
Z některých mám dojem,že se nám Rob dal na EMO :D.Ale i tak slintám.

ewot8.jpg (20 KB) ewot9.jpg (13 KB) ewot10.jpg (14 KB) ewot11.jpg (12 KB)
imagebam.com imagebam.com

Avatars - AVATAR

30. ledna 2010 v 14:53 | Sue Pauline |  My creations
Zajímavý název ,že? :D Jak jsme řekla,tak tady jsou avatarky.Teprv druhý pokus,jinak avatary nedělám .No což,kdyby někdo chtěl,tak kopírovat jedině se zdrojem :)
Painting

30. ledna 2010 v 14:14 | Sue Pauline |  Diary

Pokoušela jsem se namalovat Neytiri,ale vzala jsem si krutě drolivý papír,takže nic.Zrůdička by to byla i tak,ale stím drolením mě teda dostali.Měla bych se učit,ale jestli k tomu opravdu dojde je ve hvězdách.Možná zkusím splácat nějakou grafiku.
PS. Kdo je debilní? :D

I am sad...again

28. ledna 2010 v 15:54 | Sue Pauline |  Diary

Názvy článků se opakují a ještě dlouho budodu.Jsem tam,kde se nacházím už přes půl roku a zřejmě tam jěště douho pobudu.Myslím to pouze obrazně,rozumí tomu snad jen Bells.Vážně cvokhauz.Chtěla jsme napsat delší článek,ale zas z toho nic nebude.No což,však je to jedno.Nenechte si mnou zkazit náladu.
Výzo?Újde.Co vy?

Drž hubu!

27. ledna 2010 v 19:40 | Sue Pauline |  Diary

Děkuji Koki,že mi ten fil půjčila.Opravdu jsem uchcávala smíchy :D.Nejen ,že Reno a Depardieu jsou úžasní herci,ale tomuhle prostě a jednoduše nešlo vůbec nic vytknout.Miluju tyto filmy a pak ještě takové ty americké romanticko-komedické při kterých nevíte jestli to byl úžásný režisér nebo totální magor :D.Každopádně mám tyto prákoviny v oblibě.Hned za nimi mají čestné míslo seriály jako House MD nebo The Mentalist no a ke konci nějaké psychologické dramata atd.K romantickému film mě musí přivazovat...nevydžím se na to dívat.Horory taky moc nevyznávám jelikož jsem hrozná poseroutka a fakt se nechcu schylovat k tomu ,abych před spaním kontrolovala skříně a prostor pod postelí a na záchod šla se zády u zdi a věncem česneku kolem krku.Ano ano jsem to jsem celá já :D.Možná proto jsem nebyla tak odvařená z Avatara,moc romantiky...
Jináč jsem dneska byla na gyndě nechat se naočkovat proti rakovině děložního čípku..byla akce jen za 6 500 - no nekupto :D.Zdarma dostaneté náramek a jak říkala sestřička -budete velice módní :D...s Koki jej bezpochyby budeme nosit,jen máme obavy abychomty kluky stíhaly odhánět :D.

Kdo má furt ty názvy vymýšlet!?...ještě ke všemu v angličtině :F

26. ledna 2010 v 17:23 | Sue Pauline |  Diary

Ta fotka,to je banda debilů ( krací jméno naše třída).No nejsle krásní??Mě poznáte snadno,jsem to s tou žlutou hučkou.Byla to žeměpisno-dějepisná exkurse do muzea v Ostravě,nejspíš si dokážete představit jak mne to bavilo :D.Ale mimo muzeum bal fakt sranda .Hlavně na nádraží kde jsme se setkali s pašeráky banánů mířícími z Ruska na Mars(bacha na ně).
Dnešek neméně vydařen,House se mi nelíbí -má na mě moc dlouhé vlasy,Krátkohlavý Supík,atd.Jinak vám sem dávám ještě několik fotek z oné exkurse :D.


Víc c.č.


The Mentalist

25. ledna 2010 v 19:04 | Sue Pauline |  Diary

http://www.entertainmentwallpaper.com/images/desktops/movie/tv_the_mentalist03.jpg

Joo objevila jsem tento skvělý seriál.Pominu-li,že toho herce fakt žeru ,tak mě to baví :D.Díváte se na to někdo? Já se teď dívám na compu,ale zas mám ten po**aný limitz na megavieu tak vám sem dám pár foteček.No není ťuťínek? :D:D
PS.Hrabemi nevšímejt esi mě ;).http://intensities.files.wordpress.com/2008/10/20080515ho_mentalist_330.jpg

http://thedailyel.files.wordpress.com/2009/08/the-mentalist-red-johns-friends.jpg

http://images.mirror.co.uk/upl/m4/apr2009/0/2/the-mentalist-five-124689199.jpg

Yeah! ... Photoshop is mine!

24. ledna 2010 v 12:18 | Sue Pauline |  Diary

Ano ano,mamka mi doneska knihu o používání photoshopu,takže se budu učit jak se sním dohodnout a také si instaluju zoner calisto na popisky atd.Moc se těším,pokud by mi to šlo tak bych možná aji začala vyrábět dess ny přání,ale to je zatím ve hvězdách.Ale i tak si myslím,že by další kabát tohoto blogu mohl vypadat slibně! Držte mi palce!

Ouu...I want to go to Jacksonville...now!

24. ledna 2010 v 11:11 | Sue Pauline |  Diary

Mě to tady vážně nebaví...ještě ke všemu ta úmorná zima za okny.Budu si muset zopakovat pár věcí do školy ,ale to je jen pár nudných chvilek.Taky bych konečně měla zase napsat mé americké penfriend Rachel...na kteoru jsem teď trochu zapoměla :).Mám hroznou chuť udělat nějaký nový dess a vyhodit ten hnus,který vidíte teď.Jak by řekla Koki - je to blivajz.Jen pořádně nevím,s čím..tím že tento blog není nijak zaměřen tak je trochu zavádějící dělat blog třeba s Twilight sagou nebo s Avatarem.Taky nevím ,jestli nechat to malinké horní menu nebo si vymakat nějaké pořádné boční.Opravdu vůbec nevím...taky bych chtěla zkusit teda ten photoshop popřípadě Gimp nebo Zonner.Nevím nevím.Poraďte !Beru všechny návrh,budu opravdu vděčná každému kdo zanechá alespoň malý tip.

Review of Fame

23. ledna 2010 v 20:07 | Sue Pauline |  Other

Jak už jsem psala,byla jsem dnes na poměrně novém filmu - Fame.Rozhodla jsme se napstat takovou kratší subjektivní recenzi ještě za čerstava.Z 10 odů bych dala tomuto 8 což je dle mého názoru velmi dobré.Musím pochválit výborné herecké výkony,protože né vždy hercům jejich role věřím.Líbilo se mi spracování,které na mě působilo umělecky a dodávalo filmu šťávu.Také písně a taneční sestavy byla vážně pěkné a zajímavé.Konečně film ,který se na tuto věc z realistického úhlu a zpracování těch smutných chvil působilo na diváka opravdu emotivně.Naproti tomu stáli chvíle ,které se mi zdály přitáhlé za vlasy ( viz. náhlá vlna euforie v jídelně ač kdyby měli k té náhlé radosti důvod,bylo by to pěkné).Nicméně také časově to bylo akorát,beze zbytečných scén ( třeba takový Avatar se mi zdál zbytečně zdlouhavý).Prostě a jednoduše,stojí za to shlédnout.
Fame ... with Bell´s Neytiri

23. ledna 2010 v 18:48 | Sue Pauline |  Diary

Skvělý den,fakt že jo!Pominuli,že Fame jskvělý film,tak jsme se s opravdu nasmály.
První boj byl dostat se vůbec z havířova do Ostravy a ro konkrétně busem - to jsme zvládla hned na první pokus :D.Pak se přesunout z UÁNu do obchodního centra což semi tedy povedlo až na pokus druhý :D.Pak nesledovalo schledání s Bell´s :D a trochu pozdní příchod na film...ale ještě běžely ukázky,trailery.Byl to zajímavý film,mě se líbyl moc.No a kdybych měla vypisovat tu zábavu poté,tak bychom tu byly hodně dlouho :).Fame doporučuju!

Weekend...again

23. ledna 2010 v 10:21 | Sue Pauline |  Diary

A máme to tu zas...Víkend.Ikdyž jsem se na něj celý týden těšila ,tak teď nějak nevím.Měla bych naučit jednoduchý minulý čas do špajiny a propočítat si něco z matiky at tu písemku opravdu napíšu na 1.Pak mám myslím ještě pár úkolů.V pondělí není tradiční škola,ale jedeme na zeměpisno-dějepisnou exkursi se střeleným zeměpisařem a dějepisařem,který nás totálně nezvláda.Sranda musím být.Včera jsem byla opět lyžovat,abych vyzkoušela své nové lyže...jsou úžasné,dokonalé bezchybné!Miluju je...v životě se mi nelyžovalo lépe.Jsou jako by je někdo vytvožil přesně pro mě,úžasně rychlé,úžasné velké oblouky ve kterých se vyžívám jim očividně vyhovují :D.Tím,že jsou delší,tak mám větší rovnováhu a můžu si dovolit velké skokánky a už žádné spomalování na ledových plotnách! I love my skis!No,plánuji vám je vyfotit,protože ten obrázek co jsem vám tu dala fakt až tak moc neodpovídá.Jsou také na neupravený terén ,takže příště chcu zkusit jezdit mimo sjezdovku...miluju lyžování na neupraveném terénu takže uvidíme :).Mějte se hezky a úžívejte si víkend!

I´m idiot...really

21. ledna 2010 v 18:48 | Sue Pauline |  Diary
Slibovala jsem nový dess,nadšeně jsem si stáhla úžasný photoshop...ale ten náfuka se se mnou vůbec nebaví!Našla jsem si pár návodů jak pracovat v PS,ale to zlatíčko si stejně dělá co chce,tak to nejspíš dopadne tak,že dess bude opět pocházet z dílny photofiltre.No co už,jsem magor a magor zůstanu.Mamka mi říkala,že má knihu o PS tak se s tím zkusím o víkendu seznámit.
Jsem nabitá radostí z těch nových lyží,jsou opravdu krásné...moc se těším až je vyzkouším.Chtěla byhc najít nějaký oddíl a zkusit jezdit závodně,ale taťka říkal ,že závodně jezdí ti co se učí a závodí od 4 tak nevím jestli mě s 10letým zpožděním vezmou :D.Ale co já vím,možná když uvidí takový TALENT jako jsem já :D tak se slitují.A co vy?Jak žijete? :)

New skis !

21. ledna 2010 v 15:13 | Sue Pauline |  Diary
Jooooo!Chápete to?Včera jsem se taťkovi zmínila,že ty 128centimetrové ,které mám už 5 let se mi zdají trochu malé a dneska mám na mailu fotku svých nových lyží za 6 000!No není to zlatíško?!Taky by jste chtěli takového tatíka,co :-P!Jsou úžasné,ta fotka prý není úplně přesná,ty moje budou tmavší a hezčí :D.

Blizzard Viva CRS IQ +vázání LT10 Viva, sjezdové lyže - model 09/10
Charakteristika: Sportovní univerzálka s crossovým charakterem uspokojí sportovní lyžaře. Nová Sidewall boční hrana zajišťuje lyži vyšší torzní pevnost, lepší tlumení vibrací a přesný přenos sil na hrany. Karbonové zesílení zajišťuje lyži vysokou dynamiku, sklolaminátové zesílení dostatečnou tvrdost. Flexframe určuje tvrdost při zachování torzní pevnosti. Konstrukce si zachovává cross charakter, který využijete v libovolném terénu (dobré tlumení nerovností terénu). IQ System vázání. Lyže je určena pro libovolnou délku oblouků. Určení: sportovní a výkonnostně orientovaní lyžaři Terén: 50% upravená a 50% neupravená sjezdovka Rychlost: střední Technologie: Sandwich Composite Wood Stringer IQ System, Powerframe: dřevěná konstrukce 'hranol', dvojité sklolaminátové zesílení, IQ System, Powerframe Parametry: (š/s/p) 117 / 72 / 99 = (165cm) Délky: (délka/radius) 145/12,0; 155/13,0; 165/14,0; 175/15,0 Dop.délka: -15 až -5 cm

Cross-country skiing!

20. ledna 2010 v 15:41 | Sue Pauline |  Diary

Ano,ano :D dnes jsme v těláku běžkovali.Fakt krásá,nechápu jak to někdo může mít rád.Je to totální blivajz.Jsem pořád padala.No a za chvíli půjdu lyžovat,vůbec se mi nechce.Jinak včera váš tu bylo 57 :)..hezky co :D.No nic vůbec nevím co psát,mám nějakou čudnou náladu.Zdař bůh :P

I like !

19. ledna 2010 v 18:49 | Sue Pauline |  Other
pár dongů,které teď žeru :D Je jich víc ,ale tyhle mi přišli pod ruku.Miro :)

19. ledna 2010 v 15:19 | Sue Pauline |  Other
Bože,na některých fotkách je fakt k sežrání :P.

No musím uznat,že tohle je sladké :D
Miluju tytto fotky :D :D
Výraz babiččiny kočky,když ji drbete za ušima ...
Takhle umírá správný zpěvák!S úsměvem na rtech a mikrofonem v ruce :DKokinština

18. ledna 2010 v 18:45 | Sue Pauline |  Other
Jak už jsem zde psala o sdružení zvaném "Kokinovci",tak teď přidávám další infromace na toto téma.Jelikož se naše počty navyšují a né každý dokáže pochopit naše rozhovory,rozhodli jsme se pro založení vlastního argotu ( pro to co neví,tak argot je jazyk skupiny lidí,kteří chcou ,aby jim ostatní nerozumněli).A já jako rodinný lingvista mám správu a rozvíjení Kokinštiny nastarost.Jelikož je to nápad velice čerstvý,přesněji dnešní,tak repertoár slov není příliš velký,ale plánuji na tom tvrdě pracovat.My hlavní tři Kokinovci budeme společně vymýšlet nová slova a určovat gramatická pravidla.Prozatím si myslím,že to bude gramaticky velmi jednoduchý jazyk,který se bude odvíjet od češtiny - tudíž si myslím,že pro s dobrou pamětí na podivné slova nebude problém si tento jazyk pochopit.Nám Kokinovcům se samozřejmě bude pamatovat lépe,jelikož slova se zakládají na našich hláškách a přeřecích.Chceme dosáhnout jazyku přájemného na poslech,zobrazujícího ujetost Kokinovců.Tak tedy,zde jsou základy :

Podstatná jména :

Já osobně si myslím,že pod.j. budou nejtěžší složkou Kokinštiny.Jsou totiž zcela vymyšlené a pro ty, co u vzniku nebyli nic neříkající.Jsou tedy náročná pouze na paměť.Kokinština somazřejmě není plnohodnotná jazyk a nehodláme se zabývat pády a podobnými věcmi.Všechny názvy jsou pouze v prvním pádě.
Množné číslo se vytváří pro čechy poměrně snadno a to tak ,že k tvaru čísla jednotného měníme koncovku,kterou má konkrétní pod.j. v množném čísle v češtině.Pokud jsou v kokinském slově v jednotném čísle na konci dvě stejná písmena umažeme je obě.
A teď k praxi:

Slovní zásoba:

Too too [tů tů] - kurva,kurevník : Toto slovo je Kokinovci hojně používáno,ale především jako citoslovce.Ale používáme jej i ve funkci pod.j. a to né v doslovném významu (prostitutka),ale když se chceme hanlivěji vyjádřit o jakékoli ženě
množné číslo : podle češtiny kurvy - takže kokinsky too ty

Blueu [ bléu - s francouzským přízvukem] - debil,kokot : :Nádávka,kterou však můžeme oslovit naprosto kařdého aniž by se urazil,neboť je to slovo,které míníme dobře.Často tak oslovujeme i kamarády

Haia [ hájiá] - Velmi špatně míněná nadávka.Přikládáme mu opravdu velký důraz a nikdy jej nepoužíváme jako oslovení kamarádu (ani z legrace).Je to jedna z nejhorších nadávek.Většinou jej používáme na špatné profesory.

Nadaaro [ nadáro] - topení

Neshtšraz [ neštěraz) - hodina

Euu [eů - číst tvrdě] - rovnátka

Ergh [ erghhr - vychlastaným hlasem] - hovno

Poof [ puf -vysokým dětským hlasem ] - škola

Ahh [ áhh - číst tvrdě ] - chodba

Přídavná jména :

Prozetím nemáme žádné slovo,které by mělo přesně funkci příd.j.Používáme pod.j.
Praxe :

Blueu [ bléu - s francouzským přízvukem] -debilní,kokotský,hnusný,

Too too [tů tů] -kurevský

Zájmena:

Zájmena jsou prozatím na úplném začátku svého vývoje.Plánujeme vytvořit osobní,přivlastněvací,vztažná.

Prozatimní zásoba:

Koka -

Číslovky :

Zatím,žádné.Půjdou na řadu jako poslední.

Slovesa:

Princip kokinských sloves je velmi primitivní.Je pouze jeden tvar a to infinitiv.Zakládají se na čaských slovesech.Jsou to vlastně jen česká slovesa se zaměněným prvním písmenem.Píspemo měníma za W.
Praxe :

Být : Wít

Jít: Wít

Jíst: Wíst

Mluvit: Wluvit

Příslovce:

Peng beng [krátce a dětským hlasem] - zítra

Liti - lithi - teplo

Íi - tady

Raath [ ráát] - hned

Předložky :

Zatím žádné

Spojky :

Y - a

Částice:

Zatím žádné.

Citoslovce :

Wííí - Pozdrav,projev radosti,souhlas,slovo pro vyplnění chvíle ticha ....atd

Too too [tů tů] - kurva

Facebook

17. ledna 2010 v 21:49 | Sue Pauline |  Other

So nothing :D

17. ledna 2010 v 21:44 | Sue Pauline |  Diary
No tak asi nic,pokus se nezdařil.A to sem si myslela ,že to půjde :D.Nevím mám depku a začíná mi uplně brutálně hrabat.Chcu zkusit jak si mužu za chvilí co nejvíc zvýšit návštěvnost.Ač na to nikdy nebyla,ale co nejspíš jsem se zbláznila :P


Hezů avatary :