Únor 2010

Pár pařmenů

26. února 2010 v 20:28 | Sue Pauline |  Other
Myslím,že to hodně lidí zná :)..je to vážně skvělé.Pro ty neseznámené -jedná se o parodii na Pán prstenů.

Hmm...it´s quite difficult...

20. února 2010 v 16:26 | Sue Pauline |  Diary
Mít dva blogy je těžší než jsem si myslela :D.Nechci tenhle rušit,ale rozhodně už nebudu tolik aktivní.Takže ty affs,kterým vadí,že je budu obíhat cca 1krát do týdne se mě asi bohužel smažou :( (jestli teda nechcou spřátelit s mým druhým blogem http://fansite-of-the-vampire-diaries.blog.cz/ ).Na mém druhém blogu jsem teď maximum času.Ale sem nadále budu psát deník - bohužel už né tak často.

Jinak jsem se rozhodla tweetovat :D! Takže pokud se vám líbí můj druhý blog a máte twitter - so follow me! :)

Follow TVDfansite_blog on Twitter

TVD blog

14. února 2010 v 16:29 | Sue Pauline |  Diary
Tak už jsem se konečně odhodlala uvést do provozu druhý blog :)... uvítám vaše názory :) Pokud bude některé z mých affs spřátelit i ten blog, tak klidně..budu ráda když tam budu mít nějaké osvěčené aff :).


Be happy :)

13. února 2010 v 10:46 | Sue Pauline |  Diary

Jsem hrozná,ale úplně mi chybí chuť blogovat :(.Konečně je víkend a já mám čas na věci,které už dlouho chci udělat :).Včeara jsem byla lyžovat,dneska chcu přečíst alespoň dvě knížky.Měla bych ještě pohnout s druhým blogem ,ale vůůbec se mi nechce.Takže teď se podívám na blogy,na které ráda chodím - mé affs a pak se uvidím .
Všem přeju pohodový víkend :).

I´m sorry

11. února 2010 v 19:25 | Sue Pauline |  Diary

Omlouvám se,ale vážně teď nejsem na compu skoro vůbec.Když už jsme konečně přišla tak jsme stejně dělala nový blog... doufám že to každý chápe :).
Pokusím se oběhnout affs ,ale nevím jak to stihnu.Jiank písnička ,která se mi vcelku líbí :)


I have to study :(...

9. února 2010 v 18:25 | Sue Pauline |  Diary

Včera jsme tu nebyla,protože jsem dělala dess na nový blog ( ten už mimochodem mám ,tak už jsem v půli cesty) a dnes bohužel také nic ,protože tak perný týden jako je tento doufám zas nějakou dobu nebude.Pořád něco...uý mě to fakt nebaví,takhle to má jedině gymp!Ať se zeptám koho chci,nikdo nic takové nezačívá,každý den něco a to někdy aji 3 testy za den.K tomu ještě zkouší,dávají úkoly a já nevím co všechno.Cvokhaus.

New blog about The Vampire Diaries

7. února 2010 v 15:18 | Sue Pauline |  Diary

Jak jste si už možná všimli,dostě mě chytl seriál The Vampire Diaries.Vždycky jsem chtěla mýt nějaký vymakaná zaměřený blog ,ale nikdy jsem neměla nějaké téma ,které by mi vyhovovalo.Ale teď jej mám takže jsem se rozhodla založit si drůhý blog ná právě toto téma.Tento zůstane jako můj deníček,na grafiku atd...už jsem si k tomu udělala vztah a taky nehodlám psát ty svoje ptákoviny na blog kde by chodilo nějak moc lidí,semka chodí mé affs,které mám moc ráda a tadle mi to vyhovuje.Až bude hotovo tak dám vědět...ale před sebou mám další boj s nějakým zákeřným designem,složité rozcestníky a vneposlední řadě schánění všech photoshootu a podobných věcí,které ke kvalitnímu blogu patří :).

TVD - Nylon 2010

7. února 2010 v 13:07 | Sue Pauline |  TVD
Moc povedený shoot... Na těch spodních je také pěknej článek(ale jak jsem zjistila tak fotky "nečekaně " blbnou a po kliknutí se nezvětší tudíš si članek nepřečtete :) leda ZDE ).
Jen se teď nemůžu rozhodnout jestli se mi na těchto fotká více líbí Paul nebo Ian :D...jak jste na tom vy?

Klikněte pro zobrazení původního obrázku

více c.č.

Nina Dobrev - Photoshoot Tyler Shields

7. února 2010 v 12:54 | Sue Pauline |  TVD
Původně jsem nechtěla nic přidávat,ale mám blogařskou náladu :).
Je tu jeden nový zajímavý shoot Niny,nic co by mě nadchlo ,ale špatný není.

Nina Dobrev

Nina Dobrev

Nina Dobrev

Nina Dobrev

The end...of the reconstruction

7. února 2010 v 11:25 | Sue Pauline |  Diary
Ano,konečně hotovo...už jsme to trochu odbila ,ale což.Taky jsem rovnou zaktualizovala seznam affs.Takže byste se tam měli najít.Uff..tak dneska už mě tu neuvidíte,omlouvám se ,ale affs už neoběhnu.Tak si užívejte něděli :)

Design 0.3

7. února 2010 v 10:25 | Sue Pauline |  Diary
Tak třetí dess tohoto blogu,konečně tak,jak má být... no né úplně ale na víc už asi fakt nemám sílu.

Název : The Vampire Diaries

Spokojenost : se nedostavilahotov_dess_0.jpg (279 KB)

Avatary:

Ikonka:(Ještě musím dodělat rozcestníky v GALLERY a PROJECTS)

Kdybych u něj nezabila tolik času tak ho sem snad ani nedám... takže prosím berte toto dílo s rezervou,já prostě grafiku neumím.

NENÍ HOTOVO!

6. února 2010 v 23:27 | Sue Pauline |  Diary
Na dess ještě pořád pracuju,zlobí mě horní menu ,které jaksi nevím proč ( možná vlivem gravitace) klesá dolů a vůbec je to celé čudné.Asi se z toho zcvoknu.

Prosím o trpělivost.


I made a new dess :)

6. února 2010 v 16:25 | Sue Pauline |  Diary
Tak už jsem něco splácala...dělám to tak dlouho,že nejsem schopna posoudit zda se mi libí :D.Už jen dodělám ikonky do menu a podobné ptákoviny.Udělala jsem ho s The Vampire Diaries ,protože jsem dokoukala všechny díly,které jsou zatím k mání a dost mě to chytlo.Ale teď jsem teprv na půl cesty jelikož mám pocit ,že při nastavování bude tvrdý boj kdo s koho a dess vyhlíží opravdu děsivě takže nevím nevím.
No vidíteto,měla byhc se učit a co dělám?Kravinky... to jsme celá já.A učit se stejně nebudu :P

Takže - drže mi palce :).

Lin-D

6. února 2010 v 11:25 | Sue Pauline |  Diary
Tak tohle je Lin-Duška...zlatíčko,myslím že už nikdy nebudu mít nějakého koníka tak ráda jako ji.Někteří možná ví,že jsem chodila do jezdeckého oddílu.Není to dobrý oddíl a proto jsem z něj odešla.Jediné co mě hrozně mrzí je že jsem ztratila kontakt s koňmi a to hlavně s Lin-D o kterou jsem se starala.Jasně,každý si najde svého oblíbence ,ale já jsem od prvního pohledu na ni věděla,že je to moje spřízněná duše :).Nej že je krásná na pohled,ale hlavně je neskutečně chytrá,hodná šikovná... možná se to nezdá,ale hrozně mi chybí.

Tak jsem ji ještě znala...neobsedlá,celý den hrající si na pastvině s ostatními hříbaty...

ještě jako miminko :

tady už holka moja:


No a jaká je z ní teď slečna ....

Za fotky mooooc děkuju mému sbénku ,ale hlavně úžasné holce Terce.


Reality?

4. února 2010 v 16:58 | Sue Pauline |  Diary

Bella si pochutnává na srnkách se svým bezmezně milujícím Edwardem,Elena s abstinujícím Stefanem si přes veškeré nesnáze nadále píší své deníky,Neytiri a Jake šťastně pobíhají v okouzlující přírodě planety Pandory,bezmezný hulvát House zachraňuje šivoty,kriminálky ze všemožnách států řeší spletité zločiny a vraždy,co děláme my?Ohroměně sedíme na gauči a žijeme jejich životy,né vždy přející realita dřepí za oknem a čeká až se někdo odhodlá začít svůj příběh,bez ohledu na konec.Snad jen položím základní kámen svému příběhu v době,kdy to ještě někoho bude zajímat.

K čemu tenhle článek?Měla jsem chuť napsat pár vět...

Affs aneb je v tom pěknej guláš

3. února 2010 v 16:34 | Sue Pauline |  Diary
Jak jsem zakládala blog,napsala jsem o spřátelení na hodně zajímavých blogů a teď pomu zjišťuji,že někteří si mě prostě bezeslova přidali a teď se se mi zde objevují komentáře od "affs" o kterých nemám tucha.Sice se mi do toho vůbec nechce,ale budu muset udělat něco ve smyslu třídění.Samozřejmě se to netýká těch o kterých vím a kteří sem poctivě chodí a já si jich opravdu vážím.Nicméně takto to vidím já:

Ti,kterým děkuji za spřátelení a rozhodně si je nechávám,třídění se jich netýka:

Ti sem občas příjdou a já občas příjdu k nim.Chcete být nadále aff? :


Nově objevená affs,chcete teda abychom byli affs? :Nově přidaní :Chceš spřátelit?Proč ne,rubrika na spřátelení nebo-li Aplly? je dle mého názoru dostatečně viditelná v honím menu :),na dotazy o spřátelení,které se nacházely tam,kde neměly co dělat,jsem neodpovídala.

Ti,kteří zde nejsou uvedeni už nepatří mezi mé AFFS!

Pokud si myslíš,že jsem ti uškodila tak určitě napiš.Mohlo se stát,že jsme na někoho zapomněla v tom případě se omlouvám a připomeňte se,prosím.

I´m ill ...yahoo! :D

3. února 2010 v 12:33 | Sue Pauline |  Diary

Obrosvká je ta síla přání!Mé prání se vyplnilo a mám týden volna :).Malinký zádrhelek byl v těch dvou dnech kdy jsem myslela že při přetočení z pravé strany postele na stranu levou pojdu,ale to je za námi a já si těď vesele chroupu piškoty a popíjím černý čaj - do pátku tohle lehárko.Jsem pravděpodobně nejlínější člověk na světě,ale někdo přci musí být ten nej!Ano ano,po dvou dnech umírání je vám lépe a máte pocit znovuzrození,zkuste to :D,doporučuji.Pravděpodobně si pustím nějakej libovej filmeček a budu se utápět ve sladkém nedělání.Mnoho úspěchů ve škole drazí mí ;).

Who is the best?

1. února 2010 v 18:22 | Sue Pauline |  Diary

Jedna z mála celebrit,kterou mám opravdu ráda.Nevím proč,ale celkově nejsem taková ta šílená fanynka,ale prostě někdy si někoho oblíbím,nevím proč,prostě simpatie.Ale taky moc nemusím ty hvězdy co vcelku nic moc neumí a živí se trapasy.K mým oblíbencům patří jak vidíte Katy Perry,ale pak také Rihanna,z hereček Keira Knightley,Kristen Stewart,Penelope Crus a co se chlapů tyče tak zpěváků je více a nemám nijak vyhraněný hudební styl,prostě co chvíli něco jiného,kdysi jsem měla ráda Enriqueho Iglesiase,ale teď mě to vcelku přešlo :D.A herci samozžejmě Hugh Laurie,Simon Baker,Brad Pit,Jean Reno,Will Smith atd atd :D :D těch je celkem slušný zástup :).Také jsem měla ráda Lady Gaga ,ale poslední dobou se mi zdá,že to poněkud přehání.Všeho s mírou.Miley,Slennu,Demi a spol neuznávám,ale nikomu nic nerozmlouvám,mějte blog třeba o toaletním papíru.